10 saniye sonra otomotik kapanacaktır.
ÜRÜNLERİMİZ SADECE TOPTAN SATILMAKTADIR !

0
Toptans.net

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0506 471 19 89

6'lı Vakumlu Bardak Hacamat seti

Ürün Kodu : hs216

6'lı Vakumlu Bardak Hacamat Seti ile günlük yaşamdaki çeşitli nedenlerden meydana gelen ağrılarınızdan kurtulun. Sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olabilmedek adına yapabileceğiniz en etkili rehabilitasyon biçimi olan 6'lı Vakumlu Bardak Hacamat seti toptans.net ten en uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz.

6.50 TL

Minimum alış adeti : 5

Toptan Hacamat Seti

Toptan vakumlu bardak,kupa çekme seti,sırta bardak çekme hacamat seti olarak bilinen bu ürün saymakla bitiremeyeceğimiz kadar yararı bulunmaktadır.

Hacamat setinin 6 lı ve 12 li olmak üzere iki çeşidi sitemizde satışa sunulmuştur. Toptans.net olarak hacamat setini kendi imkanlarıyla ithal ederek 1. elden satma imkanını elinde bulundurmaktadır.

Stresli şehir yaşamında eve geldiğinizde üzerinizde müthiş bir yorgunluk hissedersiniz. Bu yorgunluğu gidermek için saatlerce masaj yapılıp uzatıp ayaklarımızı uzanmak istersiniz. Malesef saatlerce masaj yapacak birileri etrafımızda genellikle olmaz.2 saat masaj ile sağlayacağımız faydayı 10 dakika sırtımıza bardak çekme yöntemini hacamat setiyle mümkün.

Sırtımızda oluşan kulunç tarzı ağrıların giderilmesinde hacamat seti çok etkilidir.Sırta bardak çekme setiyle uygulayacağınız masaj bir çok hastalığın giderilmesinde sizlere yardımcı olacaktır.

Sırta bardak çekme (hacamat seti) vakumlu bardak setinin özellikleri:

  • Baş ağrılarının giderilmesinde etkilidir.
  • Omuz bölgesi ve kürek kemiğimizde oluşan ağrıların giderilmesine yardımcı olur
  • Erken boşalma gibi rahatsızlığın giderilmesinde etkilidir.
  • Kadınlarda adet ağrılarının azaltılmasına yardımcı olur
  • Vücudun bazı bölgelerinde oluşan kasılmaları tedavi eder
  • streten oluşan kulunçlarda etkilidir.

Sırta bardak çekme setinin (hacamat seti) paket içeriği:

  • 6 adet vakumlu bardak
  • 1 adet pompa
  • 1 adet uzatma kablosu 
  • Kutu köpüklü modeldir.

Hacamat seti satarak nasıl para kazanabilirim:

genellikle bu ürünü pazarlayan firmalar ve satıcılar ürünü anlatırken direk uygulama şekliyle gösterdikleri için satışı daha  kolay ve hızlı olabilmektedir.

Kahvelerde, namaz çıkışı camilerde, festivallerde standlarda ve işletmenizin rafı ve tezgahına konulan ürün hemen dikkat çekecek ve satışı hızlı bir şekilde sürümlü olarak olacaktır.

Sırta bardak çekme setini nasıl sipariş veririm:

Sitemiz üzerinden alacağınız miktarı işaretleyerek yada 05064711989 numaralı hattan müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmeyle siparişinizi oluşturtabilirsiniz.

Bu ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Fırsat ürünleri ürünün piyasa değerinin çok daha altına ve kısıtlı stoklarla satılmaktadır. Aldığınız bütün ürünleri tek kargo fiyatı ödeyerek satın alabilirsiniz.

Sitemizde belirtilen bütün fiyatlara KDV dahil değildir.

Bu ürünü şimdi sipariş verirseniz en geç 24.05.2019 günü kargoya verilecektir.

BENZER ÜRÜNLER

GÜNDEMDEKİ ÜRÜNLER