0
Toptans.net

SiPARiŞ & DESTEK HATTI 0506 471 19 89

Gizlilik Sözleşmesi

www.toptans.net, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. TOPTANS bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece TOPTANS bünyesinde kullanılmaktadır.

www.toptans.net e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “ Bu Bülteni Bir Daha Almak İstemiyorsanız Buraya Tıklayınız.” linkine tıklayabilirsiniz.

Aynı işlemi site üzerinden gerçekleştirmek için, www.toptans.net adresinden üye girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan Hesabım bölümünde yer alan Hesap Bilgilerim linkini tıklayın. Açılan sayfada Kampanya maillerinden faydalanmak istiyorum yazısının yanında yer alan kutucuktaki işareti kaldırın.

TOPTANS, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.pratikhane.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.toptans.net ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Toptans Bilgi Teknoloji Hizmetleri

 

Mail: toptansfirsat@gmail.com